Ana Sayfa > Hizmet Talebi
TV

Hizmet Talebi

Arnoma'nın pratik çözümlü dünyasına katılmak için bize talep gönderebilirsiniz.

Türkiye’nin neresinden olursanız olun Web Tasarım, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, E-ticaret Kurulum ve Danışmanlığı, Grafik Tasarım gibi hizmetlere profesyonel ekibimizle ulaşın. Aşağıda diğer sunduğumuz hizmetleri de seçerek sizi bilgilendirmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Strateji

İşinizi sağlam adımlarla büyütmek, markanıza ivme kazandırmak istiyorsunuz. Arnoma Marketing, gelişmekte olan tüm iş süreçlerinizi ve olası sorunları sizin için analiz eder. Bütçe planlaması, verimlilik artışı, iş etüdü, zaman etüdü gibi konular tek tek ele alınır, gerekli eğitimler verilir ve sektörünüze özel çözümler üretilir. İş akışının inşasından dijital varlığınızın oluşturulmasına kadar 360 derece hizmet sunulur. İşletmeniz adına sürdürülebilir bir yükseliş için ileri görüşlü stratejiler planlanır.Pazarlama

Dijital varlığınızı sağlam şekilde inşa etmek, dijital dünyanın sonu gelmez yollarında kendinize yol bulmak istiyorsunuz. Arnoma Marketing olarak tam da bu noktada devreye giriyoruz. Tüm stratejik planların yapılması, gerekli tüm mecraların efektif şekilde kullanılması ve optimize edilmesi gibi süreçleri sizin için bizzat yönetiyoruz. Çok kanallı bir pazarlama stratejisi ile başarıya giden yolda size hız kazandırıyoruz.
Dünyanın en büyük arama motoru olan Google, internetten yapılan alışverişlerin çoğunda tüketicilerin ilk başvurduğu mecradır. Uçsuz bucaksız internet dünyasında markanızın fark edilmesini istiyorsanız, Google reklamları ilk başvuracağınız çözümdür. Arnoma Marketing olarak biz, reklamların planlanmasından oluşturulmasına, yakından takip edilip optimize hale getirilmesine kadar tüm hizmetleri sunuyoruz. Tüm bu süreçleri sizler için yönetiyor ve bu uzun yol boyunca yanınızda yer alıyoruz.

Organizasyon ve Operasyon

Bilgi İletişim Teknoloji


İnternet dünyasında varlık kazanın! Arnoma Marketing, en güncel teknolojileri en şık tasarımlarla harmanlar, kurumsal kimliğinizi en doğru şekilde yansıtacak web sitelerine imza atar.

Yalnızca yerel bir mağaza yetmez, dijital dünyanın kapılarını sanal mağazanız ile açın! Arnoma Marketing her türlü yazılım ihtiyaçlarınıza size özel çözümler getiriyor. Son teknoloji yazılım altyapısı ve uzman ekibiyle size özel e-ticaret siteleri oluşturuyor.


Sosyal Medya

Günümüzün en aktif pazarlama kanallarından biri olan sosyal medya, markanız için hayati bir önem taşıyor! Markanızı ve hikâyesini kullanıcılara doğru yansıtmak, sağlam bir marka imajı oluşturmak için tüm sosyal mecralarda aktif olmalısınız. Arnoma Marketing’in uzun yıllara dayanan deneyimi ile markanızın kimliğini en doğru şekilde ortaya koyacaksınız.

2020 yılı itibarıyla Facebook 2,4 milyar, Instagram ise 1 milyar kullanıcı sayısına sahip. Bu da başta Facebook ve Instagram olmak üzere, tüm sosyal medya mecralarını en önemli dijital pazarlama kanallarından biri haline getiriyor. Arnoma Marketing’in uzman ekibi, reklamların planlanması, oluşturulması ve takibinin yapılması gibi tüm alanlarda sizin için hizmet veriyor.